logo wonderFULL bikes zavřít nabídku
Podívej se i na naše další weby

Highlander II

Zdvih zadní stavby
145
Vidlice
160
Kola
29"
Hlavový úhel
65
Cena rámu
85 000 Kč s DPH
Cena buildu
od 170 000 Kč s DPH
mám zájem
Highlander II
Highlander II

Proč Highlander II

Toto je Highlander II - celokarbonový trail bike od Deviate. Vzali jsme původní Highlander 140/150 a vylepšili jsme vše, co jen šlo. Highlander II je ideální pro jízdu v bikeparku, celodenní vyjížďky, dovádění v lese a všechno mezi tím. Kolo pro zdolávání nejvyšších a nejvzdálenějších vrcholů, které vám vyčaruje rohlík na tváři při každém sjezdu.

Bratrský Claymore je kladivo pro nejnáročnější tratě a enduro závody, ale Highlander je skvělý univerzál, který vás dostane ze všeho, do čeho se dostanete. Deviate Highlander vznikl s jednoduchou myšlenkou: vyrobit bike, se kterým efektivně vystoupáte na vrcholky trailů, snadno sjedete jakkoliv náročným terénem a neztratí se ani ve vašem oblíbeném bikeparku
Vzali jsme to, co považujeme za nejlepší vysokozdvihové trailové kolo a ještě jsme ho vylepšili. Hlavový úhel 65 stupňů se 160mm vidlicí je dostatečně strmý na to, aby byl bike snadno manévrovatelný i v těch nejprudších lesních sjezdech, ale zároveň dostatečně položený pro stabilitu při vysokých rychlostech. Rám je dostatečně prostorný pro pohodlí při stoupání i pro rychlé sjezdy pod dokonalou kontrolou. Sedlová trubka má strmý úhel pro komfortní šlapání a zároveň poskytuje prostor pro nejdelší teleskopické sedlovky na trhu. Highlander II je k dispozici ve 4 velikostech (S-M-L-XL), takže svou velikost si najde opravdu každý.

Highlander II lze volitelně spárovat se speciálně odladěným tlumičem Öhlins TTX2Air, který zajišťuje špičkový výkon a efektivitu šlapání.
zobrazit další fotky
rám Highlander II

Další featury

Pedal kickback a Anti -Squat

Pro kontrolu a regulaci zpětného rázu od pedálů (pedal kickback) a schopnosti odolávat houpání při šlapání (anti-squat) slouží řetězová kladka.
Pedal kickback a Anti -Squat
Axle path

Axle path

Díky high pivot pointu Highlander skvěle jede vpřed, zajišťuje vysokou trakci a umožňuje hladké šlapání i v rozbitém terénu.

Leverage ratio

Přepákování nabízí progresivní pákovou křivku pro podporu při agresivní jízdě a umožňuje použití tlumiče vzduchového i pružinového.
Leverage ratio

Geometrie

Kola Deviate posouvají hranice. Proto je geometrie kol vždy na hraně v daném segmentu kol. Inženýři Deviate se při vývoji vždy zaměřují na efektivitu a rychlost, proto tě kolo nikdy nebude brzdit při tvých výkonech.

Doporučené velikosti

Specifikace

Možnost použití až 2,8” pneu
Ochrana rámu na předním trojúhelníku a na zadní stavbě proti odletujícím kamenům a řetězu
Mazací porty pro snadnou údržbu všech čepů a řetězové kladky
Dvouřadá zapouzdřená Enduro ložiska s velkým průměrem
Elegantní externí vedení kabelů pro snadnou údržbu
Montážní body pro další příslušenství (duše, nářadí apod.)
Prostor pro láhev na vodu uvnitř rámového trojúhelníku
Možnost samotného rámu, tovární specifikace nebo kola přímo na míru

Barevné varianty

Atlantic blue
Atlantic blue
Islay Sand
Islay Sand

Doživotní záruka

Rámy Deviate mají doživotní záruku na výrobní vady.
více o záruce
Tak to je

Highlander II

Cena rámu
85 000 Kč s DPH
Cena buildu
od 170 000 Kč s DPH
mám zájem
Highlander II
Highlander II