logo wonderFULL bikes zavřít nabídku
Podívej se i na naše další weby

wonderFULL bikes

Dodáváme kola prestižních značek všem zapáleným bikerům a snažíme se to dělat trochu jinak. Jsme aktivní bikeři a rádi Ti doporučíme kolo ušité na míru přímo Tobě.
wonderFULL bikes začínaly jako rodinná firma s malým shopem na Letné v roce 2015. Během následujících let se hodně změnilo. Z rodinné firmy se stala firma dvou kamarádů, obchod jsme se rozhodli pustit a celý koncept postavit trochu jinak. Od sezóny 2019 je tak naším hlavním cílem ti zprostředkovat především zážitek z jízdy, kvůli kterému jsme se my sami rozhodli jezdit právě na těchto kolech.
Petr na trailu
Disponujeme několikačlennou flotilou testovacích biků a nejradši se s tebou sejdeme přímo na trailu. Ty si během vyjížďky můžeš kolo patřičně „osahat“, klidně i porovnat více modelů, a zároveň probereme jednotlivé tovární specifikace či možnosti individuální stavby. Můžeme se sejít na trailech v Praze a okolí, ale klidně dojedeme i za tebou na tvoje oblíbené lokality. Nabízíme kola, na kterých sami jezdíme a budeme rádi, když budou přinášet radost i tobě.
Zažij nepoznané s Deviate

Naše další značky

Jsme oficiální distributor
pro český a slovenský trh
NAVŠTIV WEB
YETI Cycles
Společnost YETI Cycles založil v roce 1984 John Parker, bývalý motocyklový závodník, který v té době hledal po těžkém úrazu nový smysl života. Spolu se svými přáteli Ericem a Chrisem Hertingovými a dnes již legendárním Frankem „The Welder” Wadeltonem založili jednu z největších bikových legend všech dob - YETI Cycles. Tak nějak to bylo. V té době se kouřilo hodně marihuany, takže si nemůžeme být zcela jistí.
Moots
Moots Cycles je americká firma sídlící ve Steamboat Springs, Colorado, specializující se na výrobu prémiových kustomizovatelných jízdních kol a rámů z titanu. Tato značka je vysoce ceněna cyklisty za její závazek k nejvyšší kvalitě, detailní zpracování a vynikající jízdní vlastnosti svých kol, které jsou navrženy a ručně vyráběny s ohledem na dlouhodobou trvanlivost a pohodlí. Moots si klade za cíl poskytovat jezdcům nejen kolo, ale zážitek, kombinující tradiční řemeslné dovednosti s nejnovějšími technologiemi v oblasti designu a materiálů, čímž si získala loajální zákazníky a uznání po celém světě.
Ibis Cycles
Značku Ibis Cycles založil v Kalifornii v roce 1981 Scot Nicol, dnes má Ibis další 4 majitele a spolu se Scotem se všichni podílejí na denním chodu společnosti. Pro Ibis je charakteristické odpružení DW-Link, které se vyznačuje velmi vysokou efektivitou.
Ridley
Ridley Bikes je belgický výrobce jízdních kol, který je známý pro svůj důraz na inovace a technologický vývoj v oblasti cyklistiky. Značka se specializuje na výrobu vysoce kvalitních silničních, cyklokrosových a horských kol, která jsou navržena tak, aby vyhovovala potřebám jak profesionálních závodníků, tak vášnivých amatérů. Ridley se pyšní svým belgickým dědictvím a kultovním statusem v cyklistickém světě, díky čemuž se jejich kola stala synonymem pro výkon, odolnost a vynikající řemeslné zpracování.